Ogłoszenia parafialne 6 maja 2018 r.

05.05.2018 r.

1. Jutro zapraszamy do kościoła parafialnego grupę biblijną.

2. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami ze SP 2 na próbę przed I Komunią św.

3. We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami ze Niepublicznej SP z ul. Błotnej na próbę przed I Komunią św.

4. Uczniowie klas III gimnazjum najbliższe spotkanie formacyjne w grupach będą mieć w czwartek 10 maja o godzinie 18.15.

5. W piątek o godz. 18.00 spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci z ul. Błotnej, natomiast dla dzieci ze SP 2 spowiedź będzie w sobotę o 9.30.

6. W najbliższą niedzielę 13 maja o godz. 10.00 i 12.00 w kościele parafialnym będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które za tydzień pierwszy raz w pełni będą uczestniczyć w Eucharystii.

7. W związku z powyższymi uroczystościami nie będzie spotkania za tydzień dla SRK.

8. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

9. W tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek uroczystość św. Stanisława głównego patrona naszej diecezji, a w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

10. Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

11. Solenizantom bieżącego tygodnia, życzymy wielu łask od Boga, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.

12. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy sanktuarium. Równocześnie zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.