Ogłoszenia parafialne 6 września 2020 r.

Data

06.09.2020 r.

  1. Przypominamy, że I Komunia św. odbędzie się za tydzień 13 września o godz. 12.00. W związku z tym, w tym dniu będzie dodatkowa Msza św. w kościele parafialnym o godzinie 10.00. Informujemy także, że intencja z godziny 12.00 będzie sprawowana o godz. 10.00. Prosimy, aby wziąć to pod uwagę.
  2. W Przyszłą niedzielę zapraszamy na 9.00 SRK.
  3. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji. W parafii katedralnej w Tarnowie 8 września rozpocznie się Tydzień Maryjny. Szczegóły na plakatach stronie internetowej.
  4. Informujemy, że nowy konfesjonał w sanktuarium został już zainstalowany. Dzięki niemu będzie można skorzystać ze spowiedzi w bardziej komfortowych warunkach, także osobom słabosłyszącym. Bóg zapłać wykonawcy Panu Robertowi i wszystkim, którzy przyczynili się do jego wykonania.
  5. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie i prosimy o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca - niedzieli inwestycyjnej. Ze złożonych ofiar będziemy wykonywać prace na zapleczu kościoła parafialnego oraz górnym kościele. Prace te chcemy zakończyć do października.
  6. Dziękujemy także wszystkim za modlitwy i udział w uroczystościach pogrzebowych Ks. Profesora Michała Bednarza. Bóg zapłać.