Ogłoszenia parafialne 7 kwietnia 2019 r.

06.04.2019 r.

1. W poniedziałek zapraszamy na godz. 17.30 do kościoła parafialnego na Eucharystię grupę biblijną.
  2. W najbliższy piątek o 18.00 zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.
  3. W najbliższy piątek zapraszamy parafian do SPOWIEDZI!!, aby z czystym sercem móc przeżywać tajemnice Wielkiego Tygodnia. Spowiedź rozpoczniemy nabożeństwem o godz. 15.00. Będziemy spowiadać w kościele parafialnym do godziny 18.00.
  4. Za tydzień niedziela palmowa. Na Mszy św. o 12.00 w kościele parafialnym poświęcenie palm i uroczysta procesja z palmami. Po Mszy św. najpiękniejsze palmy zostaną nagrodzone. Serdecznie zapraszamy.
  5. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz
  o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

Gorzkie  Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- w sanktuarium o godz. 18.15.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

1. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto, ofiary także z innych parafii. Bóg zapłać. Za tydzień II niedziela miesiąca niedziela inwestycyjna. Prosimy o waszą pomoc. Dziękujemy również wszystkim, którzy w ostatnie dni pomagali w pracach porządkowych na zewnątrz i wewnątrz kościoła parafialnego.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Przypominamy, że Panie z Caritas będą zbierać do puszek przed i po gorzkich żalach datki na dekoracje oraz kwiaty do ciemnicy i grobu Pańskiego.