Ogłoszenia parafialne 7 lutego 2021 r.

06.02.2021 r.

1. Jutro o godz. 18.00 w kościele parafialnym spotkanie przedstawicieli rodziców odpowiedzialnych za zorganizowanie w tym roku I Komunii św.
  2. W najbliższy czwartek 11 lutego obchodzimy Dzień chorego – Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu na Mszach św. w sanktuarium i w kościele parafialnym będziemy szczególnie polecać Bogu wszystkich chorych z naszej parafii.
  3. Również w czwartek o 16.30 spotkanie DSM.
  4. W piątek zapraszamy do kościoła parafialnego Odnowę w Duchu Św. na godz. 17.30.
  5. Dziękujemy rodzicom LSO, ministrantom, lektorom, DSM i wszystkim panom za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznej oraz za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać każdą sobotę o godz. 18.30 podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na pokrycie kosztów ogrzewania oraz ubezpieczenia kościołów, które co roku o tej porze opłacamy. Prosimy o zrozumienie tej sprawy.
  6. Ostatnio z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności śp. Stanisław Starzyk i Stanisława Horbacewicz. Polećmy Bogu ich nieśmiertelne dusze. Dobry Jezu…