Ogłoszenia parafialne 7 marca 2021 r.

07.03.2021 r.

1. Jutro zapraszamy na 17.30 na Eucharystię i spotkanie grupę biblijną.
  2. W czwartek swoje spotkanie formacyjne i Mszę św. o 17.30 mają dzieci
    I komunijne wraz z rodzicami.
  3. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w każdy piątek: - w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz

- godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

-Gorzkie  Żale w każdą niedzielę:- w kościele parafialnym o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Już dziś informujemy, że tegoroczna uroczystość św. Józefa będzie poprzedzona triduum, które poświęcimy modlitwie, adoracji oraz  specjalnym rozważaniom na temat roli św. Józefa w życiu rodzin. Ponieważ dzieci i młodzież szkolna w tym roku nie mają oddzielnych rekolekcji serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej modlitwy i pogłębienia więzi z Bogiem. W związku z tym prosimy, aby SRK, któremu patronuje św. Józef czynnie włączyło się wraz z rodzinami naszej parafii do modlitwy i niech comiesięczne spotkanie przeniesie na czas triduum.
  2. Zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych i paschalików.
  3. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Bóg zapłać. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  4. Dyrekcja SP 2 informuje, że zapisy do kl. 1 na nowy rok szkolny rozpoczynają się od jutra. Szczegóły w sekretariacie szkoły.
  1. Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych...  Drodzy Parafianie. Składamy serdeczne podziękowania za słowa otuchy i współczucia, wszelką pomoc w trudnych chwilach, uczestnictwo w ostatni czwartek w Mszy św. pogrzebowej, liczne zamówione Msze św. za śp. Marię Mamak /mamę naszego ks. Proboszcza/. Słowa podziękowania pod adresem naszych Kapłanów, Sióstr, wszystkim grup duszpasterskich, LSO oraz pracowników kościelnych za pomoc w przeprowadzeniu uroczystości pogrzebowych. Bóg zapłać.
  1. W ostatnim czasie odeszła także z naszej parafii do wieczności śp. Kazimiera Kwiatkowska. Polećmy jej duszę miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…