Ogłoszenia parafialne 28 lipca 2019r.

28.07.2019 r.

1. We wtorek od godz. 16.00 serdecznie prosimy o pomoc w porządkowaniu placu sanktuaryjnego i demontarzu ołtarza polowego.
  2. Od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia można zyskać tzw. odpust Porcjunkuli. Można go zyskać jeden raz w roku i ofiarować za siebie albo za zmarłych na sposób wstawiennictwa. Jest to odpust zupełny udzielony za pobożne nawiedzenie jakiegokolwiek kościoła i odmówienie w tym czasie Ojcze nasz i Wierzę oraz być w stanie łaski uswięcającej przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca św.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.              W I czwartek będziemy modlić się o powołania.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:30, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  5. W I sobotę miesiąca po godz. 8:00 księża udadzą się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej i modlitwę w int. rodzin.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Informujemy, że można zapisywać się na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
  8. Dziękujemy za złożone ofiary w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Niech Maryja za waszą dobroć wyprasza dla was potrzebne łaski. Bóg zapłać. W ich intencji będziemy modlić się w najbliższą sobotę podczas nowenny.
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Leszek Kumorek. Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…