Zaproszenie do Sanktuarium na Odpust

15.06.2016 r.

MatkazapraszaDrodzy Parafianie i Pielgrzymi!

W dniach od 10 lipca do 17 lipca 2016 roku będziemy przeżywać tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej w Jej sanktuarium w Tarnowie na Burku. W związku z powyższym serdecznie zapraszam Was wszystkich do udziału we Mszach świętych oraz pozostałych nabożeństwach odpustowych, które będą miały niezwykły charakter ze względu na obchodzony Jubileuszowy Rok Miłosierdzia.
Tegoroczny odpust pragniemy przeżywać pod hasłem: Z Maryją pełnimy czyny miłosierdzia... dlatego też nasze rozważania będą skupiały się wokół uczynków miłosierdzia względem duszy. Intencje wszystkich pielgrzymów będziemy polecać wstawiennictwu Maryi w tajemnicy Szkaplerza Świętego.
Bardzo proszę o przekazywanie informacji o odpuście wśród rodziny i przyjaciół, aby każdy z nas miał swój udział w szerzeniu kultu Pani Szkaplerza Świętego. Będzie nam niezwykle miło gościć Was wszystkich podczas uroczystych wydarzeń, ważnych dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

Z darem modlitwy

ks. Piotr Mamak